Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výbavička pro miminko do porodnice

Věci pro miminko si začněte připravovat raději dřív, dokud vás nebude dlouhé nakupování tolik unavovat, a také abyste nakonec nemusela kupovat na poslední chvíli to, co bude v nejbližším obchodě k dostání. Vybírání výbavičky pro děťátko je velmi příjemné a radostné a pokud se jej zúčastní Váš partner s Vámi, zažijete při něm jistě mnoho hezkých okamžiků.

Oblečení pro novorozence nakupujte raději takové, které se dá dobře vyprat a vyžehlit při vyšších teplotách. Nenakupujte příliš mnoho malých košilek a kabátků, vaše miminko z nich velmi rychle vyroste a budete muset pořizovat nové.


Velikostní tabulka

"Letní" mimiko :

Pro první týdny si přichystejte: 4 - 6 bavlněných košilek či triček, 4 bavlněné kabátky, 4 bavlněné dupačky - některé s krátkými nohavičkami, 3 - 4 bavlněné čepičky, 2 noční košilky se zapínáním dole, 2 - 4 ponožky. Opalovací krém s vysokým faktorem.


"Zimní" miminko:

Pro první týdny si přichystejte: 4 - 6 bavlněných košilek či triček, 4 bavlněné dupačky, 2 teplé dupačky, 2 noční košilky se zapínáním dole, 2 - 4 ponožky, 2 kombinézy (1 podzimní, 1 zimní), 1 - 2 teplé zimní čepičky + rukavičky, 1 - 2 bavlněné čepičky + rukavičky, 3 - 4 kabátky - mikinky - svetříky. Krém na obličej - proti větru a mrazu.

Dále budete potřebovat: alespoň 2 žínky na mytí obličeje a alespoň 2 žínky jinak barevné na mytí těla. 2 - 3 osušky - které můžete dobře vyvařit, dětské mýdlo, jemný dětský šampon, olejíček, kartáček na vlásky, vatu obvazovou i buničitou (k dostání v lékárně), vatové tyčinky, teploměr (rychloběžku), nůžky na stříhání nehtů, lehátko do vaničky, vaničku, přebalovací podložku, trubičku na "prdíky" (k dostání v lékárně), odsávačka na hleny, vlhčené čistící ubrousky, krém na výměnu plen (bepanthen, zinkový...), líh pro novorozence (na ošetření hojícího se pupíčku - k dostání v lékárně), postýlka, matrace do postýlky, peřinku a polštářek do postýlky (zpočátku velmi slabý polštář nebo plena), 2 povlečení do postýlky, 2 - 3 froté prostěradla, kočárek, deka do kočárku, dle období fusak nebo plymo do kočárku, autosedačka (pokud vlastníte auto), prací prášek pro citlivou pokožku - Lovela nebo jiný určený pro děti, dle svého uvážení dudlík, kojenecká láhev - velká + malá, později hrníček, kartáč na mytí lahví a dudlíků.

Plenky se dnes používají většinou jednorázové, ale pokud byste chtěla z jakéhokoli důvodu používat látkové, budete jich potřebovat asi 40 - 60 kusů a plenkové kalhotky. I přesto, že budete používat jednorázové plenky, obstarejte si alespoň 10 - 15 látkových plen (podložku pod hlavičku, na přebalování, při ublinknutí...)

Nepotřebné, ale usnadňující: chůvička pro dálkový poslech miminka, teploměr do vaničky, kyblík na počáteční koupání, mantinel, nebesa, držák nebes, kojící polštář, polohovací válečky, ohrádka, šátek na nošení miminka, monitor dechu ( hlavně pro nedonošená miminka nebo pro miminka s poruchami dýchání), jednorázové podložky, separační plenky.

Až přijedete do porodnice


ž přijedete do porodnice, provede porodní asistentka potřebná vyšetření (změří krevní tlak, puls, teplotu, vyšetří moč, zjistí tělesnou hmotnost, zkontroluje polohu plodu, jeho srdeční činnost, zhodnotí stav děložního hrdla (branky). Odevzdáte také těhotenskou průkazku, prohlášení o jménech, předložíte oddací list (určení otcovství nebo rozsudek o rozvodu) a bude s vámi sepsán porodopis.

Po potřebných vyšetřeních provede potřebnou hygienickou očistu, jejíž průběh se však může v různých zařízeních lišit, a proto je lepší, když se s ní seznámíte již před porode přímo v zařízení , které jste si k porodu vybrala. Nejběžnější je důkladné osprchování, oholení ochlupení rodidel a klyzma pro vyprázdnění střev.

Výbava do porodnice

Přibližně v 35.týdnu nastane čas připravit si tašku do porodnice. Porodní asistentky doporučují zabalit si tašku raději včas, kdyby se miminko přihlásilo na svět o něco dříve.

Seznam potřebných věcí se dost liší v každé porodnici. Někde dostanete téměř vše, oblečení pro sebe i miminko, pleny, kosmetiku, jinde nikoli. Tudíž jednou z mnoha věcí, na něž byste se měla ve vámi zvolené porodnici zeptat, je to, co si máte – podle nich, vzít s sebou. Možná takový seznam dostanete automaticky, když se budete v dané porodnici registrovat. Mějte na paměti, že lákavě vzhlížející letáky se seznamem jsou jenom reklama, za účelem propašovat do seznamu věcí do porodnice nějakou "naprosto nezbytnou věc" což není například– kosmetika, jednorázové pleny, vlhčené ubrousky a podobně. Co byste určitě neměli také zapomenout, jsou doklady:

 • těhotenská legitimace
 • občanský průkaz
 • oddací list (neprovdané rodné listy)
 • kartičku pojištěnce
 • prohlášení o jméně dítěte
 • porodní plán
 • kontakt na pediatra, který pak převezme dítě do péče
 • rodinná ananmnéza

K tomuto tématu si dovolím několik poznámek. Anamnéza je soubor otázek, na které se vás budou ptát při příjmu do porodnice. Protože však přijedete pravděpodobně s rozběhnutým porodem, je to velmi protivné, při prodýchávání kontrakcí nebo mezi nimi, odpovídat na otázky typu: jaké má váš manžel nejvyšší dokončené vzdělání, kdy jste poprvé menstruovala a zda vaše babička neměla cukrovku. Nejenže tyto informace pro váš porod nejsou vůbec potřeba, ale to, že se zaměříte na takovéto racionální otázky porodnímu procesu vysloveně škodí. Při porodu, zjednodušeně řečeno, je prospěšné, aby žena co nejméně racionálně přemýšlela. Sestra se vás sice bude na tyto otázky ptát na příjmu v době, kdy vám budou natáčet vstupní monitor, ale pokud je vám to nepříjemné, máte právo to odmítnout, resp. odložit na později.

Jako dula proto nastávajícím maminkám doporučuji, aby se v porodnici domluvily a tuto anamnézu sepsali s personálem předem, při zaregistrování a nikoli až při příjmu, nebo daly svému partnerovi k disposici (i v písemné podobě) potřebné údaje a samy se při porodu o toto nestaraly. Dále by se "výbava do porodnice" dala rozdělit na dvě hromádky věcí: co si vzít s sebou hned a co může Váš partner přinést později.

Co si s sebou zabalit k porodu

Pro vás

 • Pohodlnou (noční) košili s rozepínáním vpředu nebo pánskou košili. Něco, v čem budete rodit a v čem vám bude dobře a pohodlně a co bude možno rozepnout vpředu a to nejlépe úplně, abyste si hned po porodu mohla položit miminko na břicho a přiložit je k prsu. Můžete také využít nemocniční košili, tzv. andělíčka. Za starých časů si ženy specielně na tuto příležitost vyšívaly porodní košili.
 • župan něco na přezutí, mohou se hodit také tzv. žabky, pokud byste chtěla jít ulevit porodním bolestem do sprchy a nechcete být bosa.
 • teplé ponožky. Studené nohy nejsou nic příjemného a mohu z vlastní zkušenosti říci, že při porodu mi bylo celkově horko, ale na nohou jsem měla vždy dvoje tlusté vlněné ponožky.
 • masážní oleje pro porod (je mnoho firem, které nabízejí přírodní masážní oleje pro různé fáze porodu a pro ranné šestinedělí) Masážní oleje jsou namíchány tak, aby pomáhaly nejen v rovině fyzické, ale i psychické a emocionální. Ze samotných olejů je vhodný zejména jojobový olej pro svoji viskozitu. Ze samotných éterických olejů je vhodná levandule, rozmarýna (pouze pro ty, kdo nemají vysoký tlak), majoránka (posiluje stahya má protikřečové účinky), růže, jasmín (to jsou ženské, sváteční vůně), geranium, muškátová šalvěj, pomeranč, ylang-ylang (pouze pro ty, kdo nemají příliš nízký tlak) nebo nějaký váš oblíbený olej. Nezapomeňte také na aromalampu a svíčky, pokud ji používáte. Na osvěžení, je-li například horko, je vhodná voda v rozprašovači, do níž také můžete přidat kapku éterického oleje.
 • olej na masáž hráze. Ten můžete (nebo partner, dula) včas nabídnout porodní asistentce nebo lékaři k použití jako prevenci nástřihu hráze. Když uvidí váš zájem hráz především chránit, nebudou třeba spěchat s nástřihem. na tlakovou masáž zad se může hodit také tenisák nebo ohřívací láhev.
 • jídlo pro vás i partnera v dostatečném množství. Je možné, že nebudete mít po dobu porodu vůbec hlad nebo chuť k jídlu, ale nikdo by vám neměl možnost jíst a pít odpírat. Podle WHO je upírání jídla a pití rodící ženě jednoznačně škodlivou praktikou, která má původ v dobách, kdy byla rodičkám podávána silná narkotika (tzv. twillight sleep, česky oblbovák) a pokud se v bezvědomí pozvracely, mohlo dojít k vdechnutí a udušení. Pokud bude váš porod trvat dlouho, byla byste i vyčerpaná. Vhodný je nějaký lehce stravitelný pokrm. Mně dělalo dobře sníst trochu rýže, zeleninové polévky s misem, nebo kaše. Na sladké jsem neměla ani pomyšlení. Někomu však mohou udělat dobře sušenky, sušené ovoce, sendvič nebo čokoláda jako zdroj rychlé energie. Pokud někdo trpí nevolností, může mu pomoci coca cola po lžičkách. Je lepší si vzít jídla s sebou raději víc pro oba, než pak zmateně shánět kantýnu a konzumovat oschlé sendviče, na něž nemáme vůbec chuť.
 • pití je ještě důležitější než jídlo! Připravte si do láhve pramenitou vodu s citrónem, do termosky čaj z listů maliníku, nebo majoránkový, pro partnera čaj nebo kávu a dostatek čisté vody. Já mám výbornou zkušenost s vodou s kouskem mořské řasy. Dodá vám minerály a navíc nechutná ani sladce ani slaně, prostě živě. V druhé době porodní (při vytlačování miminka) jsem měla ukrutnou žízeň a vypila asi půl litru vody najednou. Nezapomeňte také na pravidelné vyprazdňování močového měchýře!
 • čepičku a dečku na zakrytí miminka po narození, aby s vámi mohlo nerušeně strávit co nejvíce času po narození na vašem břiše, a neztrácelo teplo (až 70% tepla ztrácí novorozeně hlavou). Strach z podchlazení bývá nejčastějším důvodem proto, aby lékaři novorozeně odnesli do inkubátoru zahřát. Ale po porodu patří dítě k matce. Vytvářejí se silné vazby, rozbíhá se kojení díky stonásobně zvýšené hladině oxytocinu a prolaktinu. Takové podmínky (hormonální, emocionální) na obou stranách matka-dítě jsou neopakovatelné a nastávají pouze v cca 2 prvních hodinách po porodu.

Pro partnera/partnerku u porodu

Dostatek jídla a pití, aby měl/a sílu vás podporovat, lehké pohodlné oblečení a případně i plavky, kdyby vás doprovázel/a do sprchy.Přezůvky. Fotoaparát, videokameru a pod. Nechte si ale otevřené, zda je vám příjemné, že vás někdo fotí. Pokud byste se díky tomu nemohla uvolnit, je mnohem lepší focení nechat až po porodu, a nepoužívat pokud možno blesk.

Pro pobyt na oddělení šestinedělí

Pro vás

 • župan a noční košile 2-3 kusy, pokud vám partner bude moci přinést čisté prádlo, nachystejte je raději doma na hromádku, aby nemusel hledat ve skříních. Oblečení by nemělo být moc teplé, protože kvůli miminkům se na oddělení šestinedělí hodně topí.
 • přezůvky, ponožky, velké teplé spodní kalhotky nebo kalhotky síťované (zakoupíte e zdravotnických potřebách) cca 8ks. Z počátku budete potřebovat silné hodně savé vložky bez lepítka, tzv. porodnické vložky (jeden až dva balíčky si přibalte s sebou a jeden připravte doma, v některých porodnicích vložky dostanete, jinde nikoli) a tak budete potřebovat bavlněné prádlo, které dobře sedí a lze je vyvařit. Síťované kalhotky mají tu výhodu, že jsou na jedno použití a jsou prodyšné, ale zase vůbec nehřejí v oblasti beder, což zejména vícerodičky pociťují jako potřebné a příjemné. Obyčejné dámské vložky nepoužívejte, alespoň ne v prvních dnech, neboť jsou neprodyšné (obsahují nepropustnou vrstvu) a mohlo by dojít k vzniku infekce. Hodné a příjemné jsou i vložky z biobavlny. Jde o látkové vložky, které se perou (např. spolu s plínkami). Možná to zní v moderní době divně, ale sama jsem je vyzkoušela, jsou velmi příjemné, skvěle sedí a jsou naprosto prodyšné, takže nedochází k nepříjemným pocitům (zapaření, zápach).
 • mikinu nebo svert s rozepínáním vepředu, pléd a/nebo legíny na ochranu proti chladu a průvanu. Doporučuji balit se okolo pasu do šály, velmi to pomáhá proti bolestem poporodních stahů, jež způsobuje zavinující se děloha. Alespoň první týden. V podstatě celé šestinedělí je třeba chránit se před prochladnutím, hojí se a zavinuje děloha.
 • pytlík na špinavé prádlo, několik ručníků a žínek v šestinedělí se díky hormonálním víc budete potit a budete mít potřebu se častěji sprchovat. Kromě toho byste se měla také mýt po každém použití WC.
 • toaletní potřeby, případně i fén na vlasy. Ten se může hodit nejen na umyté vlasy, ale také, podle zkušeností jedné mojí kamarádky, na sušení šití v případě nástřihu hráze. V tomto případě se Vám bude hodit i gel z dubové kůry nebo Arnikový gel (Weleda)
 • toaletní papír jemný... z pochopitelných důvodů.
 • několik látkových plenek na obklady, pod hlavičku miminka...
 • podprsenky pro kojící matky nejméně 2. Měly by být asi tak o 2 čísla větší než je vaše běžná velikost podprsenky.
 • vložky do podprsenky ideální jsou z vlny nebo hedvábí, neboť přírodní materiály jsou antibakteriální, dobře sají a v případě poranění bradavek mají i léčebnou schopnost.
 • olej a čaj na podporu tvorby mléka (Weleda), balenou vodu...pití v nemocnici stále ještě často podávají pouze oslazený ovocný nebo černý čaj, který není pro kojící matky vůbec vhodný.
 • ohřívací láhev může ulevit při bolestech spojených se stahováním dělohy. Já jsem bez ní nemohla prvních pár dní být. Podobnou, ne-li lepší službu udělá i polštářek naplněný třešňovými peckami, nebo pytlík s opraženou solí. Jen je problém, kde tyto věci v porodnici ohřát (trouba, mikrovlnná trouba).
 • vaše oblíbené éterické oleje
 • léky, které užíváte
 • knížku, psací potřeby, papír...
 • mobil, nabíječku, trochu peněz, fotoaparát...

Co s sebou naopak nebrat: syntetické deodoranty a parfémy. Miminko má již vyvinutý čich a umělé vůně by ho mohly dráždit a také by mohly odmítat prs, protože hned po porodu si zapamatují přirozenou vůni mámy a pak nechtějí pít, pokud je navoněná cizí vůní.

Pro miminko

 • Oblečení, pokud nebudete chtít použít "ústavní" – tj. košilku, dupačky, čepičku. Nemocniční oblečení má tu výhodu, že se nemusíte starat o špinavé prádlo. Pokud budete chtít používat látkové plenky, musíte se smířit s tím, že v tom vám asi nemocnice nápomocna nebude a tak si musíte na první dny opatřit jednorázové. Můžete zvolit ekologické plenky Moltex, které jsou částečně kompostovatelné, ale hlavně jsou nebělené a neobsahují chlór a další škodlivé látky. V porodnici dostanete plenky pro miminko (jednorázové) pouze na prní den.
 • Potřeby na přebalování: žínky, vlhčené neparfémované ubrousky. Čistá voda je ale na očištění zadečku dítěte to nejlepší. Dítě po narození pokud možno brzy nekoupeme a už vůbec nemyjeme mýdlem! Já jsem svým dětem pouze myla zadeček a obličej a koupala je poprvé až po týdnu, když jim samovolně odpadl pupeční pahýl.
 • Kosmetika opatřete si přírodní kosmetiku bez obsahu konzervačních látek, umělých parfémů a minerálních olejů. V "Dárkovém balíčku", jenž by se správně měl jmenovat "Reklamní masáž rodičky", který dostanete od porodnice, určitě naleznete i vzorky kosmetiky. Mezi jinými tam bude třeba Johnson&Johnson, kosmetika mezi maminkami i dětskými lékaři známá jako silně alergizující. Pamatujte, že méně je někdy více. Potřebovat budete zpočátku jen krém na zadeček a dětský olejíček, pokud je kůže miminka suchá (např. u dětí, které byly trochu přenošené). Později také olejíček proti nadýmání.

Na cestu domů

Připravte tyto věci na hromádku, např. do autosedačky nebo přenosné tašky na novorozence, aby vám je partner/manžel mohl přinést před propuštěním z porodnice.

Pro vás:

 • pohodlné volné oblečení
 • nafukovací plovací kruh na sezení, pokud jste po nástřihu hráze

Pro miminko

 • oblečení pro miminko podle ročního období
 • plenky, pokud budete používat látkové plenky, nezapomeňte si vzít svrchní kalhotky. Miminko může být do látkových plenek baleno od narození, i když nemá zahojený pupík. Poproste sestru nebo porodní asistentku v porodnici, aby vám ukázala, jak miminko správně zavinout.
 • v chladném počasí i fusak, deku či ohřívací láhev
 • v teplejším počasí přesto raději deku

autosedačku nebo přenosnou tašku, pokud pojedete autem.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

LarryJoync

(LarryJoync, 22. 7. 2021 19:26)


Nice post. I used to be checking constantly this blog and I'm inspired! Extremely useful information particularly the final part :) I handle such info a lot. I was seeking this certain info for a very lengthy time. Thanks and good luck.

https://vk.com/kupludom24

(Bobbykip, 14. 7. 2021 6:10)

<a href=https://vk.com/kupludom24>Продам дом Красноярск

Предлагаем бонусы Замочи сайт конкурента вирусные базы

(VladimirWlasof, 13. 7. 2021 20:00)

Предлагаем актуальные услуги на рынке:
"Устранение онлайн-сайтов конкурента или мошенника!"
Каким образом это осуществляют наши специалисты?!
- Наш опыт - 10 лет.
- Применяем секретные технологии.
- Наращиваем ссылочную массу порно и вирусными ссылками.
- Поисковики мгновенно реагируют на наши применяющиеся технологии.
- Тексты с веб-сайта спамятся, они сразу становятся неуникальными.
- У нас очень серьезные возможности и опыт в этой сфере.

Стоимость 80$
Полная отчётность.
Оплата: Киви, Yandex.Money, Bitcoin, Visa, MasterCard...

Телега: @xrumers
Skype: xrumer.pro
WhatsApp: +7(977)536-08-36
электронка: support@xrumer.cc

Только эти!
А тАкож Работаем со Студиями!

Quality products and drugs only here https://bit.ly/3rLBBis

(nug, 10. 7. 2021 2:13)


Quality medical products at a low cost. Worldwide delivery

https://bit.ly/3wlPWWx

PydayNup

(KeithDousa, 4. 7. 2021 21:19)

https://telegra.ph/Urine-Young-Teen-Porn-Videos-03-28
https://telegra.ph/Hottest-Woman-Fuckin-Ever-03-25
https://telegra.ph/Sexy-Girl-Getting-Screwed-04-04
https://telegra.ph/Heilige-Geilen-Arsch-Nackt-11-01
https://telegra.ph/Fat-Anal-Sex-Porn-03-27
https://telegra.ph/Horny-Australians-Sluts-Naked-Gifs-03-25
https://telegra.ph/Stunning-Brunette-Chrissy-Marie-Hot-Solo-Pussy-03-28
https://telegra.ph/3D-Boy-Porn-04-02
https://telegra.ph/Samantha-Saint-Gefickt-Im-Bett-03-28
https://telegra.ph/Bbw-Bent-Over-Saggy-03-27
https://telegra.ph/Schwingen-Sex-Schaukel-11-06
https://telegra.ph/Lesbian-And-Bisexual-Chat-Rooms-For-Free-Porn-03-28
https://telegra.ph/Boy-Sucking-Boy-Cock-04-01
https://telegra.ph/What-Does-Casual-Dating-Mean-03-24
https://telegra.ph/Real-Cum-In-Mouth-04-04
https://telegra.ph/Free-Porn-Full-Lenght-Movies-11-10
https://telegra.ph/Himeki-Kaede-HD-Porn-03-29
https://telegra.ph/Teen-Stolen-Phone-Pics-Nude-04-02
https://telegra.ph/Images-De-Yvetta-Young-Nude---New-Porno-03-31
https://telegra.ph/Fiery-Teen-Slides-Cock-In-Her-Ass---Part-1-03-29
https://telegra.ph/Nach-Klasse-Ficken-11-01
https://telegra.ph/
https://telegra.ph/Sex-Toys-And-Lube-03-24
https://telegra.ph/Sexy-Porn-Gif-Blow-Job-03-25
https://telegra.ph/Dating-Site-In-Australia-100-Free-04-04
https://telegra.ph/Assi-Porn-10-31
https://telegra.ph/Can-I-Make-My-Dick-Bigger-03-25
https://telegra.ph/Girl-Sexy-Zunge-Saugen-11-02
https://telegra.ph/Schwule-Dicke-Mnner-10-31
https://telegra.ph/Amanda-Crew-Pussy-Story-03-24
https://telegra.ph/Sexy-Girl-Halloween-Costume-Ideas-11-12
https://telegra.ph/Pictures-Of-Naked-Girls-Playing-Sports-03-25
https://telegra.ph/Naked-Women-In-A-Bar-03-27
https://telegra.ph/Sexy-Nackte-Green-Eyed-Girl-11-02
https://telegra.ph/Zwei-Sexy-American-Girls-Ficken-Nackt-11-03
https://telegra.ph/Hot-Girl-Geschlechtsverkehr-Nackt-11-02
https://telegra.ph/Youporn-Legal-10-31
https://telegra.ph/Free-Unshaved-Porn-Videos-From-Dog-House-03-31
https://telegra.ph/Sexy-Nackte-Paare-Se-Positionen-Bilder-11-04
https://telegra.ph/Men-Moaning-While-Getting-A-Blowjob-11-12
https://telegra.ph/Ficken-Geile-Muschi-Hardcore-03-27
https://telegra.ph/Nackt-Jamaican-Muschi-Fest-03-26
https://telegra.ph/
https://telegra.ph/Amazing-All-Natural-And-Quite-Pale-GF-Sofia-03-30
https://telegra.ph/Pakistani-Sexy-Pussy-Image-03-26
https://telegra.ph/Your-Wife-Has-Been-Doing-A-Great-At-Her-New-04-01
https://telegra.ph/Big-Tit-Brunette-Yoga-Slut-Teacher-Sucks--Fucks-03-27
https://telegra.ph/Sagittarius-Man-Dating-Cancer-Woman-04-03
https://telegra.ph/Alle-Von-Family-Guy-Charaktere-Nackt-Und-Beim-11-07
https://telegra.ph/Women-Of-Penthouse-Nude-Self-Pics-04-02

купить зарядное для автомобильного аккумулятора

(Robertlzp, 26. 6. 2021 17:46)

Здравствуйте господа

Канализация
Наличие отопления и водоснабжения в загородном жилье составляет часть комфортного проживания, но довольно трудно представить благоустроенную жизнь за городом без автономной канализации. Нет, можно конечно и дальше изображать радость от походов в дождь и в снег на улицу до выгребной ямы. А можно провести систему канализации, и жить еще с большим удобством.

Канализация для загородных домов – это специальное очистное сооружение, куда попадают сточные или иные воды, проходят очистку за счёт технических или других механизмов.

Существует несколько вариантов канализационных систем:
Накопитель без дна с грунтовой фильтрацией;
Установка накопительной емкости;
Использование септика;
Сооружение станции биологической очистки.
Любая из этих систем состоит из внешних коммуникаций, подведенных к колодцу или септику, и разводки труб по дому.

Выбор сооружения для вашего участка зависит от многих факторов, наши специалисты помогут разобраться Вам в этих вопросах. Сложные инженерные системы требует тщательного расчета и четкого воплощения. Затраты на устранение аварий и реконструкцию обойдутся дороже, чем обращение к профессионалам нашей компании.

Наша компания оказывает услуги по монтажу канализационной системы, и они включают в себя
строительство переливных колодцев диаметром от 1 метра до 2 метров (подходит для участков, где до 3-5 метров под землю будет песок)
монтаж септика активного или неактивного (данный вариант удобен, если на участке глина)
Использование септика;
Прокладка канализационных труб от дома до приемных колодцев.
В любом случае сооружение канализационных систем - это очень индивидуально и нашим специалистам необходимо видеть участок, чтобы принять решение, какой вариант подойдет именно Вам.

Прекрасные киноленты

(Petersiz, 20. 6. 2021 1:13)

https://kino-teatr.ua/articles/chto-v-kino-premeryi-nedeli-12-18-dekabrya-4801.phtml - Непохожие кино

скважина на воду цена минск

(Donaldfyb, 18. 6. 2021 2:04)

Добрый день товарищи
Обустройство скважины с адаптером Рассмотрим пошаговый процесс монтажа адаптера
Раскапывают траншею глубиной ниже уровня замерзания (1,5-2 метра) и шириной 0,5 метров для удобства монтажа.
В обсадной трубе сверлят отверстие требуемого диаметра и обрабатывают его края.
Подготавливают адаптер: сначала его очищают от технологической смазки, затем для надежной фиксации обрабатывают герметиком уплотнительные кольца.
В обсадную трубу опускают адаптер , используя Т-образный ключ. Резьбовую часть заводят в подготовленное отверстие. Затем обе части конструкции соединяют между собой.
К погружному насосу подключают питающий и греющий кабель. Верх обсадной трубы обрезают и закрывают крышкой.
Монтируются вспомогательные приборы.
Проверка работоспособности системы и ее герметичности.
Засыпают траншею песком.
Монтаж завершен.

Предложу скидки Устранение сайтов конкурента спамные базы

(SashaVlasov, 17. 6. 2021 19:10)


Готовы предложить стопроцентно действующий метод для "убийства" веб-ресурса конкурента или мошенника.
Применяем надежные технологии:
- Ликвидируем веб-сайты по любым ключам.
- Делаем сотни тысяч спамных беклинков.
- Заспамленость основного емейла организации письмами с рассылками
- Устранение позиций сайта в поисковиках по самым коммерческим ключам.
- Секретная технология. Это известно только нашим экспертам.
- Стопроцентно гарантируем возврат денег через 3 месяца.
- Полный отчет.
- Конфиденциальность работы. Никто не сможет узнать про вас и нашу деятельность.

Стоимость услуги 6000 рублей
Полная отчётность.
Оплата: Киви, Yandex.Money, Bitcoin, Visa, MasterCard...

Телегрм: @exrumer
Skype: xrumer.pro
WhatsApp: +7(977)536-08-36
email: support@xrumer.cc

Только эти!
А тАкож Работаем со Студиями!

Найдём покупателей ваших конкурентов

(IrvinSot, 14. 6. 2021 18:17)

Добрый день, коллега!

Хотите узнать Всех контрагентов Ваших конкурентов?!
Мы вам в этом поможем. Напишите нам по контактам ниже и получите информацию о том Кто, Что, Когда и по какой Цене покупал или продавал конкурирующей компании.
Тем самым вы открываете для себя уникальную возможность сделать более выгодное предложение своим будущим контрагентам или получить лучшего Поставщика.

Наглядный пример отправим по запросу.

На эту почту отвечать не нужно.
Пишите по контактам ниже:

Email: konsaltplus24@gmail.com
Telegram: @Consalting24

P.S.: Увеличьте свои продажи за счёт информации о контрагентах ваших конкурентов!

тонирование пленкой

(Antonionps, 6. 6. 2021 14:09)

Добрый день господа!
Предлагаем Вашему вниманию высококачественные профессиональные плёнки. Наша организация"ООО Защитные плёнки" работает 15 лет на рынке этой продукции в Беларуси. Технология нашей работы позволяет превратить обыкновенное стекло в прочную конструкцию, которая в зависимости от назначения, сочетает в себе одну или несколько функций пленок. Наши специалисты быстро и качественно установят защитные и ударопрочные пленки в банках, магазинах и других административно-хозяйственных учреждениях. Установка таких пленок является необходимым условием при сдаче вышеперечисленных объектов под защиту Департамента охраны МВД.
Более подробная информация размещена https://drive.google.com/file/d/1hceZWkDFW4mFU9sDZ64bQAi3ss41Fo5g/view?usp=sharing
С уважением,коллектив "ООО Защитные плёнки".

PydayNup

(HarrySox, 5. 6. 2021 15:20)

https://telegra.ph/Bikini-Contest-Sehen-Durch-11-02
https://telegra.ph/Ashley-Adams-Sex-Toys-Porn-Videos-03-31
https://telegra.ph/Appetizing-Big-Breasted-Babe-Canela-Skin-Jumps-03-31
https://telegra.ph/Frau-Fickt-Mann-Im-Arsch-10-31
https://telegra.ph/Asian-Sex-Fat-Girls-03-31
https://telegra.ph/Tube-Teen-Tokyo-Com-03-31
https://telegra.ph/Speed-Dating-Hobart-Tas-11-10
https://telegra.ph/Ich-Ficke-Meine-Tante-10-31
https://telegra.ph/Islamische-Matchmaking-Sites-11-02
https://telegra.ph/Man-Gets-Handjob-During-Massage-Video-03-25
https://telegra.ph/Outdoor-Blowjob-And-Lesbian-Scene-03-29
https://telegra.ph/Nud-Mexikanischen-Frauen-Un-Higth-Heels-11-03
https://telegra.ph/Nasty-Naked-Self-Pic-04-03
https://telegra.ph/Raven-Haired-Sweetheart-In-Grey-Stockings-03-30
https://telegra.ph/Sexy-Little-Teen-Mixed-Girl-Naked-03-25
https://telegra.ph/Granny-Swinger-Privat-03-31
https://telegra.ph/Adult-Webtv-Page-Amatuer-Mature-Threesome-03-24
https://telegra.ph/Mutter-Und-Tochter-Porno-Tube-03-27
https://telegra.ph/Mexican-Very-Pergnant-Girls-03-24
https://telegra.ph/
https://telegra.ph/Free-Gina-Lynn-Teen-03-25
https://telegra.ph/Www-Swingersex-De-10-31
https://telegra.ph/Sensuality-Full-Woman-Nude-03-25
https://telegra.ph/Big-Butt-Cowgirls-Nude-Adult-Videos-03-26
https://telegra.ph/Cream-Pie-Vagina-Gif-04-02
https://telegra.ph/Latina---Sex-Foto-11-01
https://telegra.ph/Carrie-Beasley-Porn-03-30
https://telegra.ph/Satna-Dating-04-04
https://telegra.ph/Emma-Ash-Porn-03-29
https://telegra.ph/Anal-Durchgefickt-10-31
https://telegra.ph/Amateur-Kurze-Chubby-Latina-Gefickt-11-03
https://telegra.ph/Closeup-Busty-Babe-Gets-Her-Pussy-Cumshot-03-27
https://telegra.ph/Mein-Ex-Ist-Schon-Dating-03-26
https://telegra.ph/Videos-Of-Teens-From-Guam-Having-Sex-03-26
https://telegra.ph/Junge-Freundin-Ahna-Lynn-Will-Schwanz-03-29
https://telegra.ph/Warum-Ist-Es-So-Schwer-Zu-Starten-Wieder-Aus-11-04
https://telegra.ph/Mariah-Carey-Rubbing-Pussy-03-25
https://telegra.ph/Filetype-Php-Slut-Hot-Nude-03-26
https://telegra.ph/Leggy-Young-Beauty-Greta-Gets-Picked-Up-In-The-04-01
https://telegra.ph/Pokemon-Girls-Nackt-Blowing-11-12
https://telegra.ph/German-Pornos-Free-10-31
https://telegra.ph/Jennifer-Love-Hewitt-Sex-Scences-03-25
https://telegra.ph/Girl-Faints-From-Orgasm-Porn-03-28
https://telegra.ph/Jr-Teen-Tube-Pics-11-12
https://telegra.ph/Big-Black-Fat-Sexy-Frauen-11-02
https://telegra.ph/Sex-Big-Woman-Russia-04-04
https://telegra.ph/Free-Teen-Porn-Videos-From-Club-Seventeen-03-30
https://telegra.ph/Gratis-Porno-Download-11-01
https://telegra.ph/Lindsay-Meadows-HD-Porn-03-29
https://telegra.ph/Celia-Vi-Porn-03-31

Quality products and drugs only here https://bit.ly/3oZOKnO

(nug, 5. 6. 2021 13:46)

Quality products and drugs only here

https://bit.ly/3oZOKnO

Влагомеры нефти УДВН-1л и УДВН-1лм

(ArmandoNeere, 3. 6. 2021 20:33)

<img src="https://all-pribors.ru/pics/large/65936-16-0000.jpg">
Влагомеры нефти УДВН-1л и УДВН-1лм необходимы для оперативного измерения содержания воды в нефти в лабораторных условиях (УДВН-1л) и в полевых условиях (УДВН-1лм). Также данный прибор может измерять содержание воды в газоконденсате, мазуте и различных маслах, которые имеют широкое применение в электроэнергетике и на различных видах транспорта.
Влагомеры серии УДВН-1ЛМ имеют встроенный автономный блок питания для использования в условиях отсутствия электричества: во взрывоопасных зонах, полевых условиях.
Влагомеры экономичны, просты и надежны в эксплуатации. А также не являются загрязняющим фактором для окружающей среды.
Для определения влагосодержания необходимо всего лишь погрузить датчик прибора в сосуд с исследуемой жидкостью. После этого визуально считать показания на встроенном индикаторе прибора.
Влагомеры серии УДВН успешно используются практически во всех нефтеносных регионах России, а также испытания на нефтяных месторождениях Средней Азии.
Показания приборов никак не зависят от концентрации солей и не чувствительны к сорту нефти. Поверка приборов серии УДВН - довольно простая и быстрая процедура. Есть функция встроенного автоматического контроля корректности работы прибора.

Основные технические характеристики:
Влагомер УДВН-1л УДВН-1лм УДВН-1лм1 УДВН-1лм2
Диапазон измерения, объемная доля воды, % 0,01 - 2 0,01 - 2 0,01 - 6 0,01 - 10
Абсолютная погрешность, объемная доля воды, % 0,06 0,06 0,15 0,20
Напряжение питания, В 220 Встроенный аккумулятор 7,2 В
Диапазон измерения плотности измеряемой среды, кг/м3 750 - 980
Температура измеряемой среды, С +15...+25 +15...+50

Заказать и купить на сайте: https://neftel.ru/vlagomer-nefti-udvn-1l

Акция бонусы Устранение сайтов конкурента только сегодня

(StasVlasov, 2. 6. 2021 1:48)


Готовы предложить максимально быстрый вариант "убить" веб-сайт мошенника или конкурента.
Используем действенные технологии, только проверенные временем:
- Ликвидируем веб-ресурсы по каким угодно ключевым запросам.
- 300000-400000 спамных беклинков.
- Заспамленость главного емейла фирмы письмами с сомнительными рассылками
- Устранение позиций сайта в поисковике по самым коммерческим ключевым фразам.
- Секретная технология. Это известно только нашим экспертам. Десятилетний опыт работы.
- Стопроцентная гарантия возврата денежных средств при условии неудачи.
- Полная отчётность.
- Секретность нашей работы. Про вас и нашу деятельность никто не узнает.

Цена 6000 рублей
Полная отчётность.
Оплата: Киви, Yandex.Money, Bitcoin, Visa, MasterCard...

Telgrm: @exrumer
Skype: xrumer.pro
WhatsApp: +7(977)536-08-36
электронка: support@xrumer.cc

Только эти!
А тАкож Работаем со Студиями!

Вы когда-нибудь задумывались

(MelissaPaIme, 31. 5. 2021 20:22)

Вы когда-нибудь задумывались, какое первое впечатление вы производите? Позвольте этой восхитительной викторине с конфетами раскрыть правду . Каково ваше первое впечатление?
Оригинал:

https://svjazat.ru/

SPY-STS.COM - шпионское оборудование

(Viktorrow, 28. 5. 2021 23:58)

Всем нам хочется знать, что происходит, когда мы не видим. Именно для этого существуют видеокамеры, устройства прослушивания, трекеры, а также множество других товаров видеонаблюдения, которые можно приобрести в интернет-магазине https://www.spy-sts.com
С помощью такого шпионского оборудования вы всегда будете знать, что творится за вашей спиной и сможете вовремя предотвратить наступление негативных событий. Таким образом, вы обеспечите себе и своим близким максимальную безопасность.
Также в интернет-магазине SPY-STS можно приобрести антижучки, тепловизоры, обнаружители видеокамер, радиосканеры, изменители голоса, глушители связи, генераторы шума и другие приборы для защиты переговоров.

gsaxzvofbldjoikeBtjneisMc

(astowAni, 28. 5. 2021 15:49)

online pharmacy without scripts https://pharmacyken.com/ - united states online pharmacy rx pharmacy com

dragon erection

(buy tadalafil us, 28. 5. 2021 2:14)

tadalafil (tadalis-ajanta) https://tadalisxs.com/ vidalista side effects

geeahdjoikeBtjneisMh

(SilaSwa, 27. 5. 2021 13:07)

brand cialis usa https://ckacialis.com/ - viagra vs cialis side effects overnight cialisis on line


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16

následující » 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< červenec / 2021 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 232569
Měsíc: 2985
Den: 90